KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17382001

nr 1738 2001

Skulptur

flicka med spade, marmor, märkt Pyrochrom Gladenbeck Berlin. Patent Angemeld. Signerad Pilar. Höjd: 41 cm

Kondition: lagning, ett finger saknas

måndag 10 november 2025
kl 18:57:40